RECOM RACM550-48SG/OF
Code: RACM550-48SG/OF
Warranty: 24
Weight: 0.52 kg
Availability: On request
Output current: 11,46A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,55kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,55kW
Výstupní napětí: 48V DC