RECOM RACM40-48S/OF
Code: RACM40-48S/OF
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.14 kg
Availability: On request
Output current: 0,84A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 48V DC