RECOM RACM30-36SK/277/OF
Code: RACM30-36SK/277/OF
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.05 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 0,833A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...305V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -40...90°C
Řada výrobce: RACM30-K/277
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76,2x38,1x25mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 36V DC