POS FTPC30V12-L
Code: FTPC30V12-L
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.1 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 85%
Output current: 2,5A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: šroubové
Napájecí napětí: 200...240V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...45°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: FTPC-L
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 123x44,6x19,2mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 30W
Výstupní proud: 2,5A
Řada výrobce: FTPC-L
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...45°C
Elektrické připojení: šroubové
Počet výstupů: 1
Účinnost: 85%
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 12V DC