Murata Power Solutions D1U54PW45012HA3C
Code: D1U54PW45012HA3C
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.69 kg
Availability: On request
Efficiency: 91%
Output current: 37,5A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Montáž: rack
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -5...50°C
Řada výrobce: D1U54P-W-450-12-HxxC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228,6x54,4x40mm
Výkon: 450W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní proud 2: 2A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 450W
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní proud: 37,5A
Výstupní proud 2: 2A
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -5...50°C
Montáž: rack
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 91%
Výstupní napětí: 12V DC