MERAWEX ZM110V5A-600R-10
Code: ZM110V5A-600R-10
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.92 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 5A
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 184...253V AC, 165...297V DC
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -33...70°C
Související produkty: ZMUCHWYTDIN35
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Výkon: 575W
Výstupní napětí: 110V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 575W
Výstupní proud: 5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 66x111x262mm
Pracovní teplota: -33...70°C
Napájecí napětí: 184...253V AC
Stupeň krytí: IP20
Výstupní napětí: 110V DC