MEAN WELL XTR-480-48
Code: XTR-480-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Warranty: 24
Weight: 1.29 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95,5%
Output current: 0...10A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO), paralelní provoz
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 450...800V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XTR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x63x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC