MEAN WELL XTR-480-36GL
Code: XTR-480-36GLProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DIN rail power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.28 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 94,5% |
| Output current: | 13,3A |
| Doplňkové funkce: | dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN, 3-fázový |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 450...800V DC, 320...600V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 36...42V DC |
| Řada výrobce: | XTR-480 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 63x125,2x125mm |
| Výkon: | 480W |
| Výstupní napětí: | 36V DC |
| The item has been sold out… | |




