MEAN WELL XTR-240-36PI
Code: XTR-240-36PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.8 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92,5%
Output current: 0...6,66A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 450...800V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XTR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x48x125mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 36V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC