MEAN WELL XTR-240-24
Code: XTR-240-24
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.01 kg
Availability: On request
Efficiency: 92,5%
Output current: 0...10A
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Druh krytu: slim
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 450...800V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 24...29V DC
Řada výrobce: XTR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 125,2x48x125mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Napájecí třífázové napětí: 320 x 600V AC