MEAN WELL XDR-960-48LA
Code: XDR-960-48LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Warranty: 24
Weight: 2.18 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 96%
Output current: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XDR-960
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96x125,2x132mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 48V DC