MEAN WELL XDR-75-48LA
Code: XDR-75-48LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.5 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 91%
Output current: 3,13A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...56V DC
Řada výrobce: XDR-75
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 48V DC