MEAN WELL XDR-75-12PI
Code: XDR-75-12PI
On request
The item has been sold out…
Weight: 0.5 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Output current: 12,5A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-75
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 75W
Výstupní napětí: 12V DC