MEAN WELL XDR-480-48PI
Code: XDR-480-48PI
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 1.08 kg
Availability: On request
Efficiency: 96%
Output current: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XDR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 48V DC