MEAN WELL XDR-480-36
Code: XDR-480-36Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DIN rail power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.09 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 95,5% |
| Output current: | 26,6A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 85...305V AC, 80...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 36...42V DC |
| Řada výrobce: | XDR-480 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 48x125,2x125mm |
| Výkon: | 480W |
| Výstupní napětí: | 36V DC |




