MEAN WELL XDR-480-12PI
Code: XDR-480-12PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 1.08 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94%
Output current: 60A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-480
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 48x125,2x125mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 12V DC