MEAN WELL XDR-240-48PI
Code: XDR-240-48PI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Warranty: 24
Weight: 0.79 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95,5%
Output current: 10A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorky push-in
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 48...55V DC
Řada výrobce: XDR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC