MEAN WELL XDR-240-12LA
Code: XDR-240-12LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Warranty: 24
Weight: 0.79 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94%
Output current: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF, Modbus
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-240
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 40x125,2x116mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 12V DC