MEAN WELL XDR-120-36
Code: XDR-120-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Efficiency: 94%
Output current: 6,66A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Řada výrobce: XDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 36V DC