MEAN WELL XDR-120-12PI
Code: XDR-120-12PIProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DIN rail power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.61 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 93,5% |
| Output current: | 20A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorky push-in |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 80...305V AC, 80...431V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 12...15V DC |
| Řada výrobce: | XDR-120 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 30x125,2x116mm |
| Výkon: | 0,12kW |
| Výstupní napětí: | 12V DC |




