MEAN WELL XDR-120-12LA
Code: XDR-120-12LA
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.61 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93,5%
Output current: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 12...15V DC
Řada výrobce: XDR-120
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 30x125,2x116mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC