MEAN WELL UMP-400-48
Code: UMP-400-48
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.88 kg
Availability: On request
Efficiency: 88,5%
Output current: 8,3A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UMP-400
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 250x89x37mm
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 48V DC