MEAN WELL UHP-500-55
Code: UHP-500-55
Availability: On request
Efficiency: 95%
Output current: 8,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 55V DC