MEAN WELL UHP-500-15
Code: UHP-500-15
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.96 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 33,4A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 233D
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 14,3...15,8V DC
Řada výrobce: UHP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Výkon: 501W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 501W
Výstupní proud: 33,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 232x81x31mm
Řada výrobce: UHP-500
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 233D
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 15V DC