MEAN WELL UHP-350R-36
Code: UHP-350R-36
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.71 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 9,75A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 34,2...37,8V DC
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 351W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 351W
Výstupní proud: 9,75A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: redundance
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 36V DC