MEAN WELL UHP-350-55
Code: UHP-350-55
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.68 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 6,3A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 55V DC