MEAN WELL UHP-350-24
Code: UHP-350-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.71 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94%
Output current: 14,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 232C
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 22,8...25,2V DC
Řada výrobce: UHP-350
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Výkon: 350,4W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 350,4W
Výstupní proud: 14,6A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 220x62x31mm
Řada výrobce: UHP-350
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 232C
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC