MEAN WELL UHP-2500-24
Code: UHP-2500-24
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 4.07 kg
Availability: On request
Efficiency: 95%
Output current: 104,2A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, CANBus
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-2500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 24V DC