MEAN WELL UHP-200R-55
Code: UHP-200R-55
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.48 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 3,6A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, redundance
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 194x55x26mm
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 55V DC