MEAN WELL UHP-200-4.2
Code: UHP-200-4.2
Warranty: 24
Weight: 0.48 kg
Availability: On request
Efficiency: 90%
Output current: 40A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 249B
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 3,6...4,4V DC
Řada výrobce: UHP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 194x55x26mm
Výkon: 168W
Výstupní napětí: 4,2V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 168W
Výstupní proud: 40A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 194x55x26mm
Řada výrobce: UHP-200
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Druh krytu: 249B
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 4,2V DC