MEAN WELL UHP-1500-48PM
Code: UHP-1500-48PM
Warranty: 24
Weight: 2.3 kg
Availability: On request
Efficiency: 96%
Output current: 31,5A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, PMBus
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 250...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-1500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 48V DC