MEAN WELL SDR-480P-24
Code: SDR-480P-24
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.65 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO), paralelní provoz
Druh krytu: 984A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...28V DC
Řada výrobce: SDR-480P
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 85,5x125,2x128,5mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Řada výrobce: SDR-480P
Doplňkové funkce: signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO)
Výstupní napětí: 24V DC
Druh krytu: 984A