MEAN WELL RST-5000-36
Code: RST-5000-36
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 10 kg
Availability: On request
Efficiency: 89,5%
Output current: 138A
Druh krytu: 223A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 7,2...43,2V DC
Řada výrobce: RST-5000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 460x211x83,5mm
Výkon: 4968W
Výstupní napětí: 36V DC
Napájecí třífázové napětí: 3 x 196...530V AC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 4968W
Výstupní proud: 138A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: RST-5000
Výstupní napětí: 36V DC
Účinnost: 89,5%
Doplňkové funkce: ovládání výstupního proudu
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 460x211x83,5mm
Druh krytu: 223A
Pracovní teplota: -30...70°C