MEAN WELL RSP-3000-12
Code: RSP-3000-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 3.75 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Output current: 200A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, paralelní provoz
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 180...264V AC, 254...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 10,8...13,2V DC
Řada výrobce: RSP-3000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 278x177,8x63,5mm
Výkon: 2,4kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,4kW
Výstupní proud: 200A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: RSP-3000
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Napájecí napětí: 254...370V DC
Výstupní napětí: 12V DC