MEAN WELL RSP-100-48
Code: RSP-100-48
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.5 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 2,1A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 227A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 45,6...52,8V DC
Řada výrobce: RSP-100
Související produkty: TBC-07
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 179x99x30mm
Výkon: 100,8W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 100,8W
Výstupní proud: 2,1A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 179x99x30mm
Řada výrobce: RSP-100
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Druh krytu: 227A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 120...370V DC
Související produkty: TBC-07
Výstupní napětí: 48V DC