MEAN WELL RCB-1600-12
Code: RCB-1600-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 1.83 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90,5%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, Li-Ion, GEL (gelový)
Max. nabíjecí proud: 100A
Nabíjené kapacity: 330...1000Ah
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,8V DC
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 100A
Účinnost: 90,5%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,8V DC