MEAN WELL PSP-600-24
Code: PSP-600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.87 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Output current: 25A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, paralelní provoz, nucené chlazení - ventilátor
Druh krytu: 910A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 20...26,4V DC
Řada výrobce: PSP-600
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 170x120x93mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 600W
Výstupní proud: 25A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 170x120x93mm
Řada výrobce: PSP-600
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Druh krytu: 910A
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC