MEAN WELL NTS-750-212EU
Code: NTS-750-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 pcs)
Warranty: 24
Weight: 2.75 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output power: 750W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 75A
Špičkový výkon: 1,5kW
Vnější rozměry: 270x158x67mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 750W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 270x158x67mm
Špičkový výkon: 1,5kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 75A
Výstupní napětí: 230V AC