MEAN WELL NTS-450-212EU
Code: NTS-450-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 pcs)
Warranty: 24
Weight: 1.56 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output power: 450W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 50A
Špičkový výkon: 900W
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 450W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Špičkový výkon: 900W
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 50A
Výstupní napětí: 230V AC