MEAN WELL NTS-400P-224
Code: NTS-400P-224
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.87 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93%
Output power: 400W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 20...33V DC
Napětí akumulátoru: 24V
Použití: univerzální
Primární proud: 20A
Špičkový výkon: 800W
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 400W
Napájecí napětí: 20...33V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Špičkový výkon: 800W
Účinnost: 93%
Napětí akumulátoru: 24V
Použití: univerzální
Primární proud: 20A
Výstupní napětí: 230V AC