MEAN WELL NTS-400P-212
Code: NTS-400P-212
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Car Converters
Warranty: 24
Weight: 0.85 kg
Availability: On request
Efficiency: 91%
Output power: 400W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 40A
Špičkový výkon: 800W
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 400W
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Špičkový výkon: 800W
Účinnost: 91%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 40A
Výstupní napětí: 230V AC