MEAN WELL NTS-300-224EU
Code: NTS-300-224EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Warranty: 24
Weight: 1.6 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93%
Output power: 300W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 20...33V DC
Napětí akumulátoru: 24V
Použití: univerzální
Primární proud: 15A
Špičkový výkon: 600W
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 300W
Napájecí napětí: 20...33V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Špičkový výkon: 600W
Účinnost: 93%
Napětí akumulátoru: 24V
Použití: univerzální
Primární proud: 15A
Výstupní napětí: 230V AC