MEAN WELL NTS-1200-212EU
Code: NTS-1200-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Car Converters
Warranty: 24
Weight: 3.76 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output power: 1,2kW
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 120A
Špičkový výkon: 2,4kW
Vnější rozměry: 333x184x70mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,2kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 333x184x70mm
Špičkový výkon: 2,4kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 120A
Výstupní napětí: 230V AC