MEAN WELL NSP-150-48
Code: NSP-150-48
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.4 kg
Availability: On request
Efficiency: 92,5%
Output current: 3,15A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 44...57V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC