MEAN WELL NSP-150-27
Code: NSP-150-27
Warranty: 24
Weight: 0.42 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92%
Output current: 5,6A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 26...32V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 27V DC