MEAN WELL NSP-150-15
Code: NSP-150-15
Warranty: 24
Weight: 0.41 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93%
Output current: 10A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 15...19V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 15V DC