MEAN WELL NSP-150-12
Code: NSP-150-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 pcs)
Warranty: 24
Weight: 0.41 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93%
Output current: 12,5A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 10,8...14V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 12V DC