MEAN WELL NSP-150-07.5
Code: NSP-150-07.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.42 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 91,5%
Output current: 20A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 120...431V DC, 85...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 6,8...9V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 7,5V DC