MEAN WELL NSP-100-7.5
Code: NSP-100-7.5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.29 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 91% |
| Output current: | 13,4A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 120...431V DC, 85...305V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 6,8...9V DC |
| Řada výrobce: | NSP-100 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 99x97x30mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 7,5V DC |




