MEAN WELL NPP-1700-12
Code: NPP-1700-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 3.92 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, GEL (gelový)
Druh vývodu: šroubová svorka
Max. nabíjecí proud: 85A
Nabíjené kapacity: 300...1000Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,8V DC
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Max. nabíjecí proud: 85A
Druh vývodu: šroubová svorka
Účinnost: 92%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,8V DC